Projekt "Uporaba sustava e-portfolija u sveučilišnoj nastavi": drugi webinar

18. 10. 2012.

Drugi po redu webinar u sklopu projekta "Uporaba sustava e-portfolija u sveučilišnoj nastavi" održat će se u petak, 19. listopada 2012. kao jedna od aktivnosti Tjedna Centra za e-učenje.

Tema webinara je "E-portoflio u nastavi: primjeri dobre prakse i iskustva", a predavači su profesorica Paula Queirós sa Fakulteta za sport Sveučilišta u Portu i Bojan Žugec, dipl. ing. sa Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

Webinar možete pratiti virtualno na adresi https://connect.srce.hr/webinar_eportfolio/ Dodatne informacije...

Ožu 02

Steknite znanja i vještine potrebne za naprednu administraciju operacijskih sustava Windows i Linux, sigurnost operacijskih sustava te osnove računalnih mreža. Prijave za novi ciklus koji počinje 2. 3. 2020. su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.