50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

Promjena datuma održavanja: Webinar Srca „Upis studenata u višu nastavnu godinu“

14. 9. 2021.

Webinar Srca na temu „Upis studenata u višu nastavnu godinu“ koji je Centar potpore ISVU-a planirao održati 15. rujna, zbog izvanrednih okolnosti, održat će se 23. rujna 2021. godine s početkom u 10 sati. Webinar je namijenjen djelatnicima studentskih referada i ISVU koordinatorima na visokim učilištima. Prijave sudionika koji su se prijavili za termin 15. rujna vrijede i za novi termin održavanja 23. rujna, a nove prijave za webinar su i dalje moguće i bit će otvorene do srijede 22. rujna 2021. godine.

Webinar će se održati u online okruženju, pod vodstvom predavača putem sustava za webinare Srca. Tijekom webinara stručnjaci Srca će sudionicima objasniti predradnje vezane za upis više nastavne godine, radnje koje su potrebne za upis godine, evidenciju akademskog kalendara te obraditi i teme poput pravila za upis više godine, školarine i programske ugovore.

Sudionici će također dobiti prikaz upisa kroz aplikaciju Studiji i studenti i putem Studomata, načina na koje se sve može napraviti upis, upisa preduvjeta i obveznih ili izbornih predmeta te proći kroz razlike između modela studiranja.

Za prisustvovanje webinaru potrebno je poznavanje osnova rada u ISVU aplikacijama.

Predviđeno trajanje webinara je od 10 do 12 sati.
Ulazak u sobu webinara bit će omogućen od 9:45 sati na dan održavanja webinara, a u sustav za webinare potrebno je prijaviti se sa svojim AAI@EduHr elektroničkim identitetom. Dodatne informacije i obrazac za prijavu nalaze se na web stranici događanja.

Za sve dodatne informacije slobodno nam se javite putem adrese isvu@srce.hr.

Dodatne informacije o webinarima Srca možete pronaći na stranici Webinari Srca.

Stranica Webinari Srca

Slika iz aplikacije Studomat

Slika: aplikacija Studomat

pro 06

Ako se želite naučiti služiti programom Excel kako biste izradili i uredili svoje proračunske tablice, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj započinje u ponedjeljak, 6. prosinca 2021., u 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

pro 09

Webinar "Računalni klaster Isabella - GPU, kontejneri i programske okoline" u organizaciji Srca održat će se 9. prosinca 2021., od 10 do 16 sati, putem sustava za webinare Srca.

pro 10

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa Audacity, namijenjenog snimanju i obradi zvuka? Prijavite se na radionicu koja se održava u online okruženju, uz vodstvo predavača. Radionica će se održati u petak, 10. prosinca 2021. u 9 sati. Prijave su u tijeku!

pro 14

Student ste i želite naučiti raditi s besplatnim alatima za grafički dizajn? Prijavite se na besplatan tečaj koji se održava u okviru obrazovne akcije namijenjene studentima, pod nazivom "50 tečajeva za studente za 50 godina Srca". Tečaj će se održati u online okruženju i uz vodstvo predavača, a započet će u utorak, 14. prosinca 2021. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

pro 15

Student ste i želite se upoznati s osnovama HTML-a – tehnologije za izradu web-stranica? Prijavite se na besplatan tečaj koji se održava u okviru obrazovne akcije namijenjene studentima, pod nazivom "50 tečajeva za studente za 50 godina Srca". Tečaj će se održati u online okruženju i uz vodstvo predavača, a započet će u srijedu, 15. prosinca 2021. u 9 sati. Prijave su u tijeku.