50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

Promjena datuma održavanja: Webinar Srca „Upis studenata u višu nastavnu godinu“

14. 9. 2021.

Webinar Srca na temu „Upis studenata u višu nastavnu godinu“ koji je Centar potpore ISVU-a planirao održati 15. rujna, zbog izvanrednih okolnosti, održat će se 23. rujna 2021. godine s početkom u 10 sati. Webinar je namijenjen djelatnicima studentskih referada i ISVU koordinatorima na visokim učilištima. Prijave sudionika koji su se prijavili za termin 15. rujna vrijede i za novi termin održavanja 23. rujna, a nove prijave za webinar su i dalje moguće i bit će otvorene do srijede 22. rujna 2021. godine.

Webinar će se održati u online okruženju, pod vodstvom predavača putem sustava za webinare Srca. Tijekom webinara stručnjaci Srca će sudionicima objasniti predradnje vezane za upis više nastavne godine, radnje koje su potrebne za upis godine, evidenciju akademskog kalendara te obraditi i teme poput pravila za upis više godine, školarine i programske ugovore.

Sudionici će također dobiti prikaz upisa kroz aplikaciju Studiji i studenti i putem Studomata, načina na koje se sve može napraviti upis, upisa preduvjeta i obveznih ili izbornih predmeta te proći kroz razlike između modela studiranja.

Za prisustvovanje webinaru potrebno je poznavanje osnova rada u ISVU aplikacijama.

Predviđeno trajanje webinara je od 10 do 12 sati.
Ulazak u sobu webinara bit će omogućen od 9:45 sati na dan održavanja webinara, a u sustav za webinare potrebno je prijaviti se sa svojim AAI@EduHr elektroničkim identitetom. Dodatne informacije i obrazac za prijavu nalaze se na web stranici događanja.

Za sve dodatne informacije slobodno nam se javite putem adrese isvu@srce.hr.

Dodatne informacije o webinarima Srca možete pronaći na stranici Webinari Srca.

Stranica Webinari Srca

Slika iz aplikacije Studomat

Slika: aplikacija Studomat

lis 05

Ako se želite naučiti služiti programom Excel kako biste izradili i uredili svoje proračunske tablice, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj započinje u utorak, 5. listopada 2021., u 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

lis 06

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u online okruženju, uz vodstvo predavača. Radionica će se održati u srijedu, 6. listopada 2021., s početkom u 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

lis 11

Želite se upoznati s osnovnim pojmovima u vezi razumijevanja rada u WordPressu? Prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju i uz vodstvo predavača, a započet  će u ponedjeljak, 11. listopada 2021. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

lis 14

Ako se želite upoznati s osnovnim mogućnostima programa Excel, prijavite se na radionicu koja će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Radionica će se održati u četvrtak, 14. listopada 2021., s početkom u 15 sati. Prijave su u tijeku.

lis 18

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj započinje u ponedjeljak, 18. listopada 2021., u 16:30 sati. Prijave su u tijeku.