Promocija Tečajeva Srca

30. 1. 2012.

U sklopu promocije Tečajeva Srca na Radio Sljemenu, u ponedjeljak, 30. siječnja 2012. godine u jutarnjim satima troje je slušatelja nagrađeno besplatnim ECDL tečajem po njihovom izboru.

Sveučilišni računski centar Srce već 40 godina održava brojne informatičke tečajeve i obrazovne programe, a odlikuju ih kvaliteta i pristupačne cijene. Za studente su osigurani posebni popusti, a dio je tečajeva za njih i besplatan. Različite pogodnosti osigurane su i za druge polaznike tečajeva.

Više informacija o informatičkim tečajevima i obrazovnim programima koje možete pohađati te koje pogodnosti možete ostvariti u Srcu možete pronaći na stranici Tečajeva Srca.

Sljedeća će se radijska prezentacija u okviru ove promocije održati 13. veljače u 8:20 sati na Radio Sljemenu. Nadamo se da ćete nam se pridružiti!

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.