Proširena bežična mreža u studentskom domu u Splitu

18. 6. 2015.

U studentskom domu Spinut (Hostel Spinut) u Splitu proširena je bežična mreža za dodatnu 21 bežičnu pristupnu točku čime su bežičnom mrežom pokriveni svi smještajni kapaciteti tog doma (ukupno 180 ležaja) Srce je kroz savjetodavne usluge Centra potpore za mrežne infrastrukture studentskih domova - StuDOM - pomoglo studentskom centru u realizaciji proširenja bežične mreže izradom tehničke specifikacije za nabavu aktivne mrežne opreme, određivanjem pozicija za postavljanje bežičnih pristupnih točaka kao i podešavanjem opreme i puštanjem u rad. Uspostavljena bežična mreža na studentskom domu u Splitu kompatibilna je s postojećom središnjom  infrastrukturom za nadzor i upravljanje bežičnim mrežama u RH smještenom na virtualnim poslužiteljima u Srcu te je djelatnicima studentskog centra u Splitu zaduženima za održavanje domske infrastrukture omogućen pristup na središnji sustava nadzora i upravljanja radi lakšeg administriranja i upravljanja uspostavljenom infrastrukturom.

Trenutno nema događanja.