Rektorovo posebno priznanje dodijeljeno djelatnici Srca

3. 11. 2011.

Rektorovo posebno priznanje  za uspješan i motivirani rad na razvoju i sustavnoj primjeni e-učenja na Sveučilištu u Zagrebu, dodijeljeno je djelatnici Srca Sandri Kučini Softić na svečanom obilježavanju Dana Sveučilišta u četvrtak, 3. studenog. Kao voditeljica Centra za e-učenje u Srcu i Ureda za e-učenje Sveučilišta u Zagrebu već čitav niz godina uspješno radi na promociji i sustavnoj implementaciji e-učenja, motivirajući suradnike, a posebno nastavnike i uprave sastavnica Sveučilišta u Zagrebu na nove iskorake u području e-učenja. Kroz mnogobrojne međunarodne aktivnosti i kontakte Centra za e-učenje sustavno doprinosi prepoznatljivosti ostvarenih rezultata i  izvrsnosti Sveučilišta u Zagrebu u međunarodnom okruženju.

srp 04

Webinar "Registracije v4 sučelja u OpenAIRE-u za urednike repozitorija u sustavu Dabarodržat će se 4. srpnja 2022. od 10 do 10:45 sati.