Sandra Kučina Softić magistrirala digitalno obrazovanje na Sveučilištu u Edinburghu

1. 12. 2014.

Sandra Kučina Softić, pomoćnica ravnatelja Srca za obrazovanje i podršku korisnicima u petak, 28. studenog 2014. promovirana je u magistra znanosti iz područja digitalnog obrazovanja na Sveučilištu u Edinburgu, Velika Britanija. Sandra Kučina Softić stekla je titulu M.Sc. in Digital Education pohađajući on-line poslijediplomski studij na Moray House of Education Sveučilišta u Edinburgu. Tema disertacije je bila „Survey study on teachers' technology use and attitude towards ICT and e-learning in higher education” u kojoj je istraživala odnos nastavnika prema ICT i tehnologijama e-učenja i faktore koji utječu na njihovu motivaciju da ih koriste. Stečena znanja Sandra Kučina Softić već niz godina aktivno primjenjuje u podizanju kvalitete rada Centra za e-učenje Srca te u unaprjeđenju obrazovnih aktivnosti u području primjene informacijske i komunikacijske tehnologije i srodnim područjima koje Srce organizira i provodi više od 40 godina. Sveučilište u Edinburgu osnovano je 1583. godine, ima 22 fakulteta i oko 30.000 studenata od čega je preko 6.000 stranih, a na Šangajskoj listi svjetskih sveučilišta (Academic ranking of World Universities) je na visokom 8. mjestu.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.