Servisni radovi na transformatorskoj stanici i prekid opskrbe Srca električnom energijom

26. 3. 2015.

Obavještavamo vas da će u subotu 28. ožujka 2015. godine HEP obavljati servisne radove na transformatorskoj stanici u zgradi Srca. Najavljeni radovi podrazumijevaju i prekid opskrbe Srca električnom energijom do kojega će prema najavi doći u razdoblju od 8 do 13 sati.

U navedenom razdoblju postojeći sustav neprekidnog napajanja Srca treba preuzeti napajanje opreme u računalnoj hali, što uključuje i klimatizacijske sustave koji hlade računalnu halu.

Unatoč navedenom ne očekujemo ispade sustava u nadležnosti Srca, ali ipak preventivno obavještavamo korisnike o najavljenoj aktivnosti HEP-a.

Helpdesk Srca će uredno raditi. Pristup javnim terminalima Srca neće biti moguć u razdoblju prekida opskrbe  električnom energijom.

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackathon održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

lis 28

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 28. 10. 2019., u 9:00 sati.
Prijave su u tijeku.

stu 07

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u četvrtak, 7. 11. 2019. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

stu 11

Želite li ovladati uporabom programa PowerPoint i naučiti izraditi "moćne" prezentacije? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u ponedjeljak,  11. 11. 2019., od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.