Snimka predavanja "Udomljavanje otvorenog pristupa u Hrvatskoj"

22. 4. 2013.

Ako ste propustili predavanje u sklopu Popodneva@CEU posvećeno stanju u Hrvatskoj na temu otvorenog pristupa znanstvenim informacijama, pogledajte snimku.   Predavanje je održano 15. travnja u Srcu, u sklopu redovitog druženja na temu e-učenja Popodne@CEU. Uvodno predavanje održale su Iva Melinščak Zlodi i Marijana Glavica, iz knjižnice Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.   Snimka je dostupna ovdje.

Ožu 02

Steknite znanja i vještine potrebne za naprednu administraciju operacijskih sustava Windows i Linux, sigurnost operacijskih sustava te osnove računalnih mreža. Prijave za novi ciklus koji počinje 2. 3. 2020. su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.