Srce DEI 2019 - prijenos otvaranja i pozvanih predavanja

1. 4. 2019.

Prijenos otvorenja konferencije danas u 11 sati i pozvanih predavanja koja slijede: doc. dr. sc. Rose Karlić s Biološkog odsjeka Prirodoslovno-matematičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, izv. prof. dr. sc. Jana Šnajdera s Fakulteta elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu i dr. sc. Vibora Jelića s Instituta Ruđer Bošković te predstavljanje projekta HR-ZOO, Ivan Marića, zamjenika ravnatelja Srca može se pratiti putem weba na adresi https://connect.srce.hr/dei.

Program konferencije

srp 01

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 1. 7. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

srp 06

Ako se želite naučiti služiti programom Word i uspješno pisati i uređivati svoje svakodnevne dokumente, prijavite se na vikend-tečaj koji započinje u subotu, 6. 7. 2019., u 9:00 sati. Prijave su u tijeku.

srp 08

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 8. 7. 2019., u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!