50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

Srce dovodi predavače u vaš dom!

25. 11. 2020.

U želji da premostimo izazovno razdoblje u kojem se svi nalazimo i tijekom kojega smo spriječeni družiti se i učiti u učionicama Srca, veseli nas što svojim korisnicima od sada možemo ponuditi tečajeve u online okruženju, uz vodstvo predavača. Procijenivši da je upravo intenzivna interakcija između predavača i polaznika najvrjedniji element učioničkih tečajeva, odlučili smo ga zadržati i prilikom održavanja tečajeva u online okruženju. Stoga će se tečajevi izvoditi "uživo", putem sustava za webinare, prema unaprijed određenom rasporedu.

Za sada u smanjenom obimu, raspored u prosincu uključuje tečajeve:

• Proračunske tablice (Excel 2016) (E430) u terminu od 1. do 4. prosinca 2020. godine, od 16:30 sati
  • Osnove programiranja (Python) (D450), u terminu od 7. do 10. prosinca 2020. godine, od 16:30 sati
  • Proračunske tablice - napredna razina (Excel 2016) (E440), u terminu od 14. do 17. prosinca 2020. godine, od 16:30 sati

Detaljne podatke o cijenama pohađanja tečajeva možete pogledati u Cjeniku tečajeva.

Studentima, nastavnicima i djelatnicima visokih učilišta te javnih i znanstvenih instituta, u prosincu su na raspolaganju dvije besplatne jednodnevne radionice:

• Exceliranje ili kako izraditi tablice, grafikone i formule (R201), u terminu 10. 12. 2020., od 09:00 sati
  • Inkscape ili vektorska grafika za svakoga (R600), u terminu 15. 12. 2020., od 09:00 sati.

Vaše prijave očekujemo preko sustava za prijavljivanje na tečajeve, a za sve dodatne informacije ili pojašnjenja, na raspolaganju smo vam putem adrese edu@srce.hr.

Vizual tečajeva

velj 01

Ako se želite naučiti služiti programom Excel kako biste izradili i uredili svoje proračunske tablice, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 1. 2. 2021. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

velj 10

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u online okruženju, uz vodstvo predavača. Radionica će se održati u srijedu, 10. 2. 2020., s početkom u 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

velj 15

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 15. 2. 2021. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

velj 16

Želite li se upoznati s osnovama HTML-a – tehnologije za izradu web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u utorak, 16. 2. 2021. u  9 sati. Prijave su u tijeku.