Srce je i ove godine partner konferencije DORS/CLUC

29. 5. 2017.

Srce je i ove godine partner konferencije DORS/CLUC (Dani otvorenih računarskih sustava / Croatian Linux Users’ Convention). DORS/CLUC je središnja, najveća, najposjećenija i najstarija hrvatska manifestacija iz područja otvorenih sustava, operacijskih sustava GNU/Linux, otvorenih normi u Informatici i open source filozofije.

Ovogodišnja, 24. po redu, konferencija DORS/CLUC održava se od 31. svibnja do 2. lipnja na Fakultetu elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu. Srce će na konferenciji sudjelovati s tri predavanja:

I ove godine jednog sudionika konferencije nagradit ćemo pravom besplatnog pohađanja programa obrazovanja Edu4IT za IT-specijaliste - razina Sistemski administrator 1 (Linux).

Trenutno nema događanja.