Srce na B2B RUN utrci

14. 9. 2018.

U četvrtak, 13. rujna 2018. na Zagrebačkom velesajmu održala se utrka B2B RUN na kojoj je po drugi put sudjelovalo i Srce.

Na najvećoj poslovnoj utrci u Hrvatskoj trči se 5 kilometara, a trče timovi sastavljeni od zaposlenika pojedinih tvrtki i ustanova.

Ove su godine na B2B RUN utrci u timu Srce Runners sudjelovali:
Tamara Birkić, Dobriša Dobrenić, Draženko Celjak, Bruna Foelding, Aleksandra Ana Janković, Ante Jurjević, Dominik Kenđel, Mijo Krišto, Sandra Kučina Softić, Robert Maltarić, David Mecner, Sabina Rako, Marko Sikirić, Mario Peček, Ana Zemljak, Alen Zubić i kapetanica Nataša Dobrenić.

Nastupilo je ukupno 373 poduzeća koja su bila podijeljena po broju zaposlenih. Srce spada u srednja poduzeća od 51 do 250 zaposlenih.

Srce je osvojilo 93. mjesto ukupno, odnosno 33. mjesto u svojoj kategoriji veličina tvrtki.

Čestitamo našim zaposlenicima!

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackathon održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

lis 28

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 28. 10. 2019., u 9:00 sati.
Prijave su u tijeku.

stu 07

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u četvrtak, 7. 11. 2019. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

stu 11

Želite li ovladati uporabom programa PowerPoint i naučiti izraditi "moćne" prezentacije? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u ponedjeljak,  11. 11. 2019., od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.