Srce na EDEN istraživačkoj radionici

26. 9. 2022.

Pomoćnica ravnatelja Srca, doc. dr. sc. Sandra Kučina Softić, održala je prezentaciju naziva ABC method for online course design – from f2f to online workshop in Croatian perspective na EDEN istraživačkoj radionici u kojoj je predstavila iskustva Srca u pripremi i održavanju ABC radionice dizajna nastave u online okruženju.

Ujedno je bila i voditelj sesije Emerging best practices in research methods na kojoj su sudjelovali pozvani predavači.

EDEN istraživačka radionica održana je u Dubrovniku 19. - 20. rujna 2022. u prostorima Sveučilišta u Dubrovniku, a organizator je uz EDEN Distance Learning Europe bio Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu. EDEN istraživačka radionica održala se 12. puta, a okupila je šezdesetak istraživača iz 14 zemalja.

Srce na EDEN istraživačkoj radionici

pro 07

Ove godine 7. prosinca obilježavamo Dan e-učenja.

pro 12

U anketi koju je Sektor za napredno računanje proveo među korisnicima, znanstveni softver Mathematica je jedan od najpopularnijih izbora pa zbog toga Wolfram Mathematica i Srce za sve zainteresirane organiziraju trodnevnu online radionicu o korištenju ovog znanstvenog softvera. Broj prisutnih na radionici je ograničen.