Srce na jubilarnoj 25. konferenciji DORS/CLUC

19. 4. 2018.

Srce je i ove godine partner konferencije DORS/CLUC (Dani otvorenih računarskih sustava / Croatian Linux Users' Convention). DORS/CLUC je središnja, najveća, najposjećenija i najstarija hrvatska manifestacija iz područja otvorenih sustava, operacijskih sustava GNU/Linux, otvorenih normi u Informatici i open source filozofije koja se ove godine održava po 25. put.

Zaposlenici Srca održat će sutra tri predavanja:

• Tomislav Stilinović - Singularity: Kontejneri za napredno računanje
  • Mario Goljak i Ante Jurjević - Sustav za otkrivanje i prevenciju napada Wazuh
  • Ante Jurjević - Automatizacija instalacije i konfiguracije sustava Wazuh pomoću Puppeta

I ove godine jednog sudionika konferencije nagradit ćemo pravom besplatnog pohađanja programa obrazovanja Edu4IT za IT-specijaliste - razina Sistemski administrator 1 (Linux).

Dr. sc. Kruno Golubić iz Srca pozdravlja okupljene.

Djelatnici Srca Mario Goljak i Ante Jurjević, sutrašnji predavači na DORS/CLUC-u.

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackathon održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

lis 28

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 28. 10. 2019., u 9:00 sati.
Prijave su u tijeku.

stu 07

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u četvrtak, 7. 11. 2019. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

stu 11

Želite li ovladati uporabom programa PowerPoint i naučiti izraditi "moćne" prezentacije? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u ponedjeljak,  11. 11. 2019., od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.