Srce na konferenciji Moodlemoot Grčka 2019

29. 11. 2019.

Djelatnik Centra za e-učenje Srca, Zvonko Martinović, 29. 11. 2019. održao je predavanje na konferenciji Moodlemoot Grčka 2019.

Predavanje naziva "One Moodle installation for over 100 higher education institutions in Croatia" održano je kao pozvano predavanje drugog dana konferencije.

Moodlemoot Grčka održava se na Sveučilištu Aristotle iz Soluna (Aristotle University of Thessaloniki) s kojim Centar za e- učenje surađuje, a kolege iz Grčke su posjetili Srce i sudjelovali na konferenciji Moodlemoot Hrvatska.

Sustav otvorenog koda Moodle danas je najrašireniji sustav za učenje na daljinu u svijetu, a Moodlemoot događanja organiziraju se diljem svijeta s ciljem povezivanja i promocije dijaloga u obrazovnoj zajednici o korištenju sustava Moodle, razmjenom dobre prakse te predstavljanja novosti vezano uz Moodle.

Srce organizira godišnji Moodlemoot Hrvatska koji će u 2020. godini obilježiti desetu obljetnicu.

pro 06

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa Audacity, namijenjenog snimanju i obradi zvuka? Radionica će se održati 6. 12. 2019. u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!

pro 06

Tijekom jednodnevnog predavanja upoznajte Drupal iz perspektive programera. Predavanje je otvoreno za sve zainteresirane.

pro 07

Ako se želite naučiti služiti programom Word i uspješno pisati i uređivati svoje svakodnevne dokumente, prijavite se na tečaj koji započinje u subotu, 7. 12. 2019., u 9:00 sati. Prijave su u tijeku.

pro 09

Ako se želite naučiti služiti programom PowerPoint pomoću kojeg možete izrađivati elektroničke prezentacije na svom računalu, prijavite se na tečaj koji započinje u ponedjeljak, 9. 12. 2019. u 17:30 sati. Prijave su u tijeku!

pro 13

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 13. 12.  2019. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!