Srce na ovogodišnjoj Smotri Sveučilišta Zagrebu

21. 11. 2019.

U četvrtak, 21. studenoga 2019. godine počela je 24. smotra Sveučilišta u Zagrebu. Kao i prijašnjih godina Srce pruža tehničku potporu organizaciji Smotre, a predstavlja se i izložbenim štandom. Smotra traje od četvrtka 21. do subote 23. studenoga.

Tema ovogodišnjeg štanda Srca je Studomat. Za sudionike Smotre pripremili smo bookmark i zabavnu igru kojom želimo upoznati buduće studente, korisnike Studomata, sa sustavom koji će im biti vrlo važan tijekom studija.

Pozivamo posjetitelje da navrate na štand Srca i nauče nešto o Studomatu i prodube znanje o Srcu.

Događaji na štandu Srca moći će se pratiti preko društvenih mreža Srca.

Smotra Sveučilišta u Zagrebu je manifestacija na kojoj se u tri dana trajanja maturanti, studenti i svi zainteresirani mogu informirati o mogućnostima studiranja na preddiplomskim i diplomskim studijima Sveučilišta u Zagrebu. Unatrag nekoliko godina na Smotri Sveučilišta u Zagrebu predstavljaju se privatna i javna učilišta iz Hrvatske i susjednih zemalja. Svečano otvaranje Smotre održalo se u četvrtak, 21. studenog u 11 sati u Francuskom paviljonu SC-a.

Štand Srca moći će se posjetiti u četvrtak i petak od 10 do 18 sati, a u subotu od 9 do 15 sati.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.