50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

Srce na ovogodišnjoj Smotri Sveučilišta Zagrebu

21. 11. 2019.

U četvrtak, 21. studenoga 2019. godine počela je 24. smotra Sveučilišta u Zagrebu. Kao i prijašnjih godina Srce pruža tehničku potporu organizaciji Smotre, a predstavlja se i izložbenim štandom. Smotra traje od četvrtka 21. do subote 23. studenoga.

Tema ovogodišnjeg štanda Srca je Studomat. Za sudionike Smotre pripremili smo bookmark i zabavnu igru kojom želimo upoznati buduće studente, korisnike Studomata, sa sustavom koji će im biti vrlo važan tijekom studija.

Pozivamo posjetitelje da navrate na štand Srca i nauče nešto o Studomatu i prodube znanje o Srcu.

Štand Srca na 24. smotri Sveučilišta u Zagrebu

Događaji na štandu Srca moći će se pratiti preko društvenih mreža Srca.

Smotra Sveučilišta u Zagrebu je manifestacija na kojoj se u tri dana trajanja maturanti, studenti i svi zainteresirani mogu informirati o mogućnostima studiranja na preddiplomskim i diplomskim studijima Sveučilišta u Zagrebu. Unatrag nekoliko godina na Smotri Sveučilišta u Zagrebu predstavljaju se privatna i javna učilišta iz Hrvatske i susjednih zemalja. Svečano otvaranje Smotre održalo se u četvrtak, 21. studenog u 11 sati u Francuskom paviljonu SC-a.

Štand Srca moći će se posjetiti u četvrtak i petak od 10 do 18 sati, a u subotu od 9 do 15 sati.

Govor rektora na 24. smotri Sveučilišta u Zagrebu

tra 19

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 19. travnja 2021., u 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

tra 28

Srce 28. i 29. travnja organizira stručnu konferenciju Srce DEI 2021, ujedno i konferenciju nacionalnog strateškog projekta HR-ZOO, koja će se održati virtualno.

svi 03

Ako žele nadograditi i upotpuniti svoje znanje i postati izvrstan korisnik programa Excel, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 3. svibnja 2021., u 17 sati. Prijave su u tijeku.

svi 10

Želite li naučiti služiti se programom Access i kreirati baze podataka? Prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 10. svibnja 2021., u 9 sati. Prijave su u tijeku.

svi 25

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u utorak, 25. svibnja 2021., u 17 sati. Prijave su u tijeku.