Srce novosti broj 38 - travanj 2011.

14. 4. 2011.

Novosti 38 - u susret proslavi 40 godina Srca

Dragi čitatatelji,

pred vama je posljednji broj posebnog izdanja Srce novosti, vezanih uz proslavu 40 godina Srca.
Nakon svijeta aplikacija i sistem-inženjera, predstavljamo vam svijet obrazovnih aktivnosti Srca. Od kolegija do tečajeva, krede i ploče do suvremeno opremljenih učionica.

Sadržaj:

- Ususret 40. rođendnu Srca; piše: dr.sc. Zoran Bekić, ravnatelj Srca

- Nastava je bila zamišljena kao ona na fakultetima, R.I.

- Prava informatika učila se u Srcu na praktičnim poslovima; piše: prof.dr.sc. Mladen Varga, Ekonomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

- Radno okruženje bilo je sjajno; piše: dr.sc. Ana Garvas Delić, radila u Srcu od 1975. do 1990.

- Srce-mjesto informatičke izobrazbe; piše: mr.sc. Marijan Gredelj, ravnatelj Instituta za istraživanje i razvoj održivih eko sustava

- Obrazovne aktivnosti uvijek su slijedile tehnološke mijene i trendove; piše: mr.sc. Jasminka Novak, radila u Srcu od 1972. do 1991.

- Kolegije su držali profesori koji su vodili Srce i djelatnici Srca; piše: mr.sc. Maja Cvitaš, Hrvatska informacijsko dokumentacijska referalna agencija

Elektroničku verziju Novosti kao pdf datoteku preuzmite ovdje, a tiskani primjerak možete uzeti u Srcu.

Sljedeći broj izlazi u lipnju 2011.

lip 16

Steknite međunarodno priznate certifikate u ispitnom centru Pearson VUE.

Termin ispita: utorak, 16. 6. 2020. u 10:00 sati

lip 16

16. i 17. lipnja organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle.