Srce obilježilo Tjedan cjeloživotnog učenja

7. 10. 2018.

Tjedan od 1. do 7. listopada cijela Hrvatska, pa tako i Srce, udružila se u obilježavanju nacionalne kampanje pod nazivom Tjedan cjeloživotnog učenja. Radi se o obrazovnoj kampanji koja na jednostavan način kroz neposrednu komunikaciju s građanima potiče ostvarenje ideje o promoviranju učenja i obrazovanja.

Različite ustanove, prvenstveno one koje se bave obrazovanjem odraslih, u kampanju se uključuju svojim događanjima. Prošlogodišnjom kampanjom obuhvaćena su 722 događanja na kojima je sudjelovalo više od 30.000 građana.

Kao i prošlih godina, i Srce se svojim aktivnostima i događanjima i ove godine pridružilo obilježavanju ove nacionalne kampanje. Jedno od događanja, okrugli stol pod nazivom "Strateško odlučivanje u visokom obrazovanju - implementacija otvorenog učenja i učenja na daljinu" održano je u srijedu, 24. rujna 2018. Drugo događanje, webinar pod nazivom "Učenje uz online tečajeve Srca", održalo se u srijedu, 3. listopada 2018., u 11 sati.

Za pregled svih obrazovnih usluga koje Srce nudi pozivamo vas da posjetite stranicu Obrazovnih usluga Srca (http://www.srce.hr/edu), a za dodatne informacije obratite nam se putem adrese edu [at] srce.hr.

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackathon održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

lis 28

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 28. 10. 2019., u 9:00 sati.
Prijave su u tijeku.

stu 07

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u četvrtak, 7. 11. 2019. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

stu 11

Želite li ovladati uporabom programa PowerPoint i naučiti izraditi "moćne" prezentacije? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u ponedjeljak,  11. 11. 2019., od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.