50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

Srce se uključilo u projekt „Najbolja verzija sebe“

16. 5. 2017.

Pod nazivom „Najbolja verzija sebe“ krije se projekt koji organizira Udruga studenata farmacije i medicinske biokemije (CPSA), a riječ je o seriji soft-skills treninga i radionica koje vode domaći i strani soft-skills treneri. U okviru projekta održat će se treninzi i radionice s ciljem razvijanja određenih vještina kod studenata, a teme su: motivacija, upravljanje vremenom i organizacijske vještine, upravljanje stresom, upravljanje projektima, upravljanje sobom, prezentacijske vještine, emocionalna inteligencija, umrežavanje i poznanstva, rad u grupama i dinamika grupa, vodstvo, životopis, motivacijska pisma i razgovori za posao te Microsoft Office: PowerPoint, Word i Excel.

Srce se sa zadovoljstvom uključilo u suradnju na ovom projektu organizacijom radionica za studente „PowerPointiranje ili kako izraditi moćne prezentacije (PowerPoint 2010)“, „Wordionica ili kako oblikovati seminarski rad“ i „Exceliranje ili kako izraditi tablice, grafikone i formule“.

Više informacija možete pronaći na stranicama projekta.

tra 28

Srce 28. i 29. travnja organizira stručnu konferenciju Srce DEI 2021, ujedno i konferenciju nacionalnog strateškog projekta HR-ZOO, koja će se održati virtualno.

svi 03

Ako žele nadograditi i upotpuniti svoje znanje i postati izvrstan korisnik programa Excel, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 3. svibnja 2021., u 17 sati. Prijave su u tijeku.

svi 10

Želite li naučiti služiti se programom Access i kreirati baze podataka? Prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 10. svibnja 2021., u 9 sati. Prijave su u tijeku.

svi 25

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u utorak, 25. svibnja 2021., u 17 sati. Prijave su u tijeku.