Strateški projekt HR-ZOO prijavljen za dodjelu bespovratnih sredstava

3. 5. 2018.

Srce je 2. svibnja 2018. godine prijavilo strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO) na poziv za dostavu projektnog prijedloga u postupku izravne dodjele bespovratnih sredstava koji je objavljen u sustavu eFondovi te na središnjoj stranici ESI fondova. Nakon prijave slijedi postupak evaluacije te potpisivanje Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava.

Predmetni poziv možete pronaći na poveznici, a više o projektu HR-ZOO na web stranicama: http://www.srce.unizg.hr/hr-zoo.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 19

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 19. 9.  2019. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!

ruj 23

Od 23. do 27. rujna održavamo Tjedan Centra za e-učenje - niz radionica i tečajeva za nastavnike.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.