Studenti FER-a u posjetu Srcu

2. 6. 2016.

Grupa od 30-ak studenata Fakulteta elektrotehnike i računarstva u sklopu predmeta Višemedijske usluge, koji se predaje na 3. godini preddiplomskog studija za Studijski program Računarstvo posjetila je Srce.

U sklopu posjeta održana su predavanja:

1. Webinari i video konferencije (tehnologije prijenosa audio sadržaja, videa i teksta Internetom u realnom vremenu),
  2. Mrežna infrastruktura CIX
  3. Računalna infrastruktura, računarstvo u oblacima (s naglaskom na tehnologije virtualizacije)
  4. VoiP.

Nakon predavanja studenti su obišli računalnu halu Srca. Pogledajte galeriju fotografija.

stu 19

Jeste li znali da postoje alati koji vam mogu pomoći prilikom izrade i organizacije bibliografskih izvora i umetanja referenci u tekst? Da biste naučili raditi s njima, prijavite se na tečaj koji se održava u utorak, 19. 11. 2019., u 9 sati.

stu 19

Želite li naučiti raditi s besplatnim alatima za grafički dizajn? Prijavite se na tečaj koji će započeti u utorak, 19. 11. 2019., u 9:00 sati. Prijave su u tijeku.

stu 22

Tijekom jednodnevnog predavanja saznajte što su to certifikati i na koje se sve načine koriste. Predavanje je otvoreno za sve zainteresirane.