50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

Studenti Sveučilišta u Ljubljani posjetili Srce

26. 3. 2012.

Studenti Odsjeka za bibliotekarstvo i informatiku Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Ljubljani, u petak 23. ožujka 2012. posjetili su Srce.
Srce i Centar za e-učenje predstavila im je voditeljica Centra Sandra Kučina Softić, portal znanstvenih časopisa HRČAK, predstavio im je mr.sc. Miroslav Milinović, predstojnik Sektora za informacijske sustave i aplikacije, a u obilazak računalne hale Srca vodio ih je Jakov Šošić, sistem-inženjer iz Sektora za računalne sustave.

pro 06

Ako se želite naučiti služiti programom Excel kako biste izradili i uredili svoje proračunske tablice, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj započinje u ponedjeljak, 6. prosinca 2021., u 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

pro 09

Webinar "Računalni klaster Isabella - GPU, kontejneri i programske okoline" u organizaciji Srca održat će se 9. prosinca 2021., od 10 do 16 sati, putem sustava za webinare Srca.

pro 10

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa Audacity, namijenjenog snimanju i obradi zvuka? Prijavite se na radionicu koja se održava u online okruženju, uz vodstvo predavača. Radionica će se održati u petak, 10. prosinca 2021. u 9 sati. Prijave su u tijeku!

pro 14

Student ste i želite naučiti raditi s besplatnim alatima za grafički dizajn? Prijavite se na besplatan tečaj koji se održava u okviru obrazovne akcije namijenjene studentima, pod nazivom "50 tečajeva za studente za 50 godina Srca". Tečaj će se održati u online okruženju i uz vodstvo predavača, a započet će u utorak, 14. prosinca 2021. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

pro 15

Student ste i želite se upoznati s osnovama HTML-a – tehnologije za izradu web-stranica? Prijavite se na besplatan tečaj koji se održava u okviru obrazovne akcije namijenjene studentima, pod nazivom "50 tečajeva za studente za 50 godina Srca". Tečaj će se održati u online okruženju i uz vodstvo predavača, a započet će u srijedu, 15. prosinca 2021. u 9 sati. Prijave su u tijeku.