Studenti Sveučilišta u Ljubljani posjetili Srce

26. 3. 2012.

Studenti Odsjeka za bibliotekarstvo i informatiku Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Ljubljani, u petak 23. ožujka 2012. posjetili su Srce.

Srce i Centar za e-učenje predstavila im je voditeljica Centra Sandra Kučina Softić, portal znanstvenih časopisa HRČAK, predstavio im je mr.sc. Miroslav Milinović, predstojnik Sektora za informacijske sustave i aplikacije, a u obilazak računalne hale Srca vodio ih je Jakov Šošić, sistem-inženjer iz Sektora za računalne sustave.

Ožu 02

Steknite znanja i vještine potrebne za naprednu administraciju operacijskih sustava Windows i Linux, sigurnost operacijskih sustava te osnove računalnih mreža. Prijave za novi ciklus koji počinje 2. 3. 2020. su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.