Studenti Sveučilišta u Ljubljani posjetili Srce

26. 3. 2012.

Studenti Odsjeka za bibliotekarstvo i informatiku Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Ljubljani, u petak 23. ožujka 2012. posjetili su Srce.

Srce i Centar za e-učenje predstavila im je voditeljica Centra Sandra Kučina Softić, portal znanstvenih časopisa HRČAK, predstavio im je mr.sc. Miroslav Milinović, predstojnik Sektora za informacijske sustave i aplikacije, a u obilazak računalne hale Srca vodio ih je Jakov Šošić, sistem-inženjer iz Sektora za računalne sustave.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 23

Od 23. do 27. rujna održavamo Tjedan Centra za e-učenje - niz radionica i tečajeva za nastavnike.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

ruj 30

Ove se godine Tjedan cjeloživotnog učenja obilježava od 30. 9. do 6. 10. 2019, a Srce će se ponovno uključiti i svojim aktivnostima. Zamolila bih da informaciju o tome objavite na webu i društvenim mrežama.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.