Studentski dom u Kninu, postao dijelom StuDOM infrastrukture

13. 6. 2017.

8. lipnja 2017. puštena je u rad domska infrastruktura u Kninu, čime se taj studentski dom, sa svojih 90 ležaja pridružio studentskim domovima iz Zagreba, Splita, Rijeke, Osijeka, Varaždina, Zadra i Đakova.

Domska infrastruktura u Kninu sastoji se od 90 žičanih priključaka kapaciteta 100Mbit/s i 15 bežičnih pristupnih točaka te je spojena na mrežu CARNet kapacitetom od 50 Mbit/s.
Realizacijom  domske mrežne infrastrukture po standardima StuDOM-a i eduroam-a, infrastruktura StuDOM dobila je još jednog člana te sada obuhvaća 13 studentskih domova u 8 hrvatskih gradova koji broje više od 11.000 studenata smještenih u studentskim domovima.

StuDOM tim Srca se ovom prilikom želi zahvaliti kolegama iz studentskog doma u Kninu na svesrdnoj pomoći u realizaciji.

Više o infrastrukturi StuDOM: http://www.srce.hr/studom

Ožu 02

Steknite znanja i vještine potrebne za naprednu administraciju operacijskih sustava Windows i Linux, sigurnost operacijskih sustava te osnove računalnih mreža. Prijave za novi ciklus koji počinje 2. 3. 2020. su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.