50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

Studentski dom u Kninu, postao dijelom StuDOM infrastrukture

13. 6. 2017.

8. lipnja 2017. puštena je u rad domska infrastruktura u Kninu, čime se taj studentski dom, sa svojih 90 ležaja pridružio studentskim domovima iz Zagreba, Splita, Rijeke, Osijeka, Varaždina, Zadra i Đakova.

Domska infrastruktura u Kninu sastoji se od 90 žičanih priključaka kapaciteta 100Mbit/s i 15 bežičnih pristupnih točaka te je spojena na mrežu CARNet kapacitetom od 50 Mbit/s.
Realizacijom  domske mrežne infrastrukture po standardima StuDOM-a i eduroam-a, infrastruktura StuDOM dobila je još jednog člana te sada obuhvaća 13 studentskih domova u 8 hrvatskih gradova koji broje više od 11.000 studenata smještenih u studentskim domovima.

StuDOM tim Srca se ovom prilikom želi zahvaliti kolegama iz studentskog doma u Kninu na svesrdnoj pomoći u realizaciji.

Više o infrastrukturi StuDOM: http://www.srce.hr/studom

lip 16

16. lipnja organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle.

lip 18

Ako se želite upoznati s osnovnim mogućnostima programa Excel, prijavite se na radionicu koja će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Radionica će se održati u petak, 18. 6. 2021., s početkom u 9 sati. Prijave su u tijeku.

lip 23

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a - tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u srijedu, 23. 6. 2021. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

lip 28

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj započinje u ponedjeljak, 28. 6. 2021., u 17 sati. Prijave su u tijeku.