Studentski posao u Srcu!

13. 5. 2022.

Tražimo studenta/studenticu za sudjelovanje u razvoju i održavanju informacijskih sustava. Kao član našeg tima, imat ćeš priliku surađivati s vrhunskim stručnjacima i raditi s aktualnim i zanimljivim tehnologijama i alatima poput Jave, Spring Framework-a, Spring Boot-a, React-a. Također, moći ćeš sudjelovati u radu na zanimljivim projektima i na velikim i složenim sustavima.

Više o poziciji na stranicama ljudskih potencijala Srca.

Vizual za zapošljavanje

svi 23

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Radionica će se održati u ponedjeljak, 23. svibnja 2022.  u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!

svi 25

Webinar "Google Rapid Response (GRR) - udaljena forenzika računala" održat će se 25. svibnja 2022. od 10 do 13 sati.

lip 06

U lipnju 2022. organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle.