Sustav za e-učenje za ustanove u visokom obrazovanju spreman za novu akademsku godinu

6. 9. 2017.

Sustav za e-učenje Merlin koji održava i razvija Srce spreman je za novu akademsku godinu. Sustav je nadograđen na najnoviju inačicu sustava Moodle 3.3. te su dodane mogućnosti koje će unaprijediti i olakšati rad korisnika. Kao što je već bilo najavljeno nova inačica donosi brojna poboljšanja u već postojećim aktivnostima, ali i neke sasvim nove mogućnosti kao što su korisničke ture, Video.JS player te OAuth2 autentikacija. Osim toga sustav je unaprijeđen i novim aktivnostima - Mapa studenta, Interaktivni sadržaj H5P i Preglednik 3D modela.

Aktivnost Mapa studenta omogućava studentima pohranu datoteka na jednom mjestu u e-kolegiju, a aktivnost H5P izradu interaktivnog sadržaja kao što su interaktivni video, vremenska crta, prezentacije, memori igre, kvizovi, razne vrste pitanja. Zbog sve veće uporabe 3D modela, omogućen je i prijenos jedne ili više STL/OBJ datoteke te prikaz 3D modela pomoću aktivnosti Preglednik 3D modela. Ostale novosti koje donosi nova inačica dostupne su u PDF dokumentu.

Sustav se kontinuirano testira i nadograđuje te se rješavaju bugovi. Za sustav Merlin, korisnicima su dostupni i testni sustav Moodle te najnovija inačica sustava MoodleDemo, tečajevi (online i učionički) i radionice, animacije te priručnici.

lip 16

Steknite međunarodno priznate certifikate u ispitnom centru Pearson VUE.

Termin ispita: utorak, 16. 6. 2020. u 10:00 sati

lip 16

16. i 17. lipnja organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle.