Sutra se otvara konferencija Dani e-infrastrukture Srce DEI 2018!

10. 4. 2018.

Pratite pozvana predavanja uživo putem webinara na adresi connect.srce.hr/dei. Prijenos je omogućen za oba pozvana predavanja.

Prvo pozvano predavanje „Opening Science in a Data-Driven World“ počinje 11. travnja 2018. u 11:20, održat će ga Olivier Verscheure, ravnatelj Švicarskog centra za znanost o podacima (Swiss Data Science Center).

Drugo pozvano predavanje koje prenosimo predavanje je Ann Harding, članice AAI tima i višestruke voditeljice razvoja sustava elektroničkih identiteta u okviru projekata GÉANT, SWITCH, Švicarska. Naslov njezinog predavanja je „The challenges of (non-)openness – Trust and Identity in Research and Education“, a na rasporedu je 12. travnja u 9:10 sati.

Program konferencije potražite na dei.srce.hr/program.

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackathon održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

lis 28

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 28. 10. 2019., u 9:00 sati.
Prijave su u tijeku.

stu 07

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u četvrtak, 7. 11. 2019. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

stu 11

Želite li ovladati uporabom programa PowerPoint i naučiti izraditi "moćne" prezentacije? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u ponedjeljak,  11. 11. 2019., od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.