Sveučilišni on-line tečaj hrvatskog jezika

1. 9. 2011.

Prvi sveučilišni on-line tečaj hrvatskog kao drugoga i stranoga jezika održavat će se od 12. rujna do 4. prosinca 2011. godine u organizaciji Hrvatske Matice iseljenika (HMI), Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišnog računskog centra Srca.

Srce je u ovom projektu osiguralo sustav za e-učenje putem kojega će se odvijati ovaj tečaj te tehničku podršku.

Tečaj će obuhvatiti 7 nastavnih cjelina u sustavu MoD, 150 nastavnih aktivnosti, 24 sata on-line nastave u živo, a održavat će ga iskusni lektori te stručnjaci za hrvatski kao drugi jezik. Nastava će biti interaktivna, a pristup učenju jezika individualiziran.

Prije početka nastave moguće se upoznati s nastavnim aktivnostima na stranici Promotivni HiT-1. Za pristup je potrebno upisati korisničko ime i lozinku guest.

Za više informacija i upise na tečaj moguće se obratiti na adresu .

srp 04

Webinar "Registracije v4 sučelja u OpenAIRE-u za urednike repozitorija u sustavu Dabarodržat će se 4. srpnja 2022. od 10 do 10:45 sati.