Sveučilište u Dubrovniku otvorilo preko 1000 e-kolegija na sustavu za e-učenje Merlin

2. 9. 2014.

Na početku nove akademske godine, Sveučilište u Dubrovniku otvorilo 1063 e-kolegija iz sustava ISVU na sustavu za e-učenje Merlin. Time svi kolegiji koji se izvode na Sveučilištu u Dubrovniku imaju otvorenu svoju e-inačicu. Više o povezivanju sustava Merlin sa sustavom ISVU možete pročitati na stranicama sustava Merlin.

Ožu 02

Steknite znanja i vještine potrebne za naprednu administraciju operacijskih sustava Windows i Linux, sigurnost operacijskih sustava te osnove računalnih mreža. Prijave za novi ciklus koji počinje 2. 3. 2020. su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.