Tjedan Centra za e-učenje - prilika za nova znanja i ideje

17. 9. 2018.

Već tradicionalni Tjedan Centra za e-učenje Srca ove godine održat će se od 24. do 28. rujna 2018. Tjedan Ceu organiziramo na početku akademske godine kako bi nastavnicima pomogli da steknu nova znanja u području e-učenja, da usavrše nastavničke kompetencije te pronađu najbolji način kako integrirati tehnologije u nastavu.

Tijekom Tjedna održat će se niz radionica i tečajeva. Na rasporedu su tečaj Osnove rada u sustavu Merlin kao i tečaj Napredni rad u sustavu Merlin - pitanja i testovi, oba su prilagođena novoj inačici sustava Moodle 3.5. Zatim je tu i tečaj Priprema virtualnog predavanja - webinara za sve koji se žele upoznati s webinarima i predavanjima u realnom vremenu. Za nastavnike smo pripremili i dvije radionice, prva je na temu nastavničkih kompetencija, a druga na temu izrade i vrednovanja online neformalnih obrazovnih sadržaja. Tu su i konzultacije za nastavnike na kojima mogu pitati i dobiti informacije kako izraditi e-kolegij ili kako izraditi e-portfolio i koristiti ga kao nastavnu aktivnost. Konzultacije smo ove godine odlučili držati i online kako bi omogućili nastavnicima iz cijele Hrvatske da se uključe i postave pitanja.

Raspored aktivnosti u okviru Tjedna Centra za e-učenje Srca možete pogledati na stranicama Centra za e-učenje.

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackathon održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

lis 28

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 28. 10. 2019., u 9:00 sati.
Prijave su u tijeku.

stu 07

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u četvrtak, 7. 11. 2019. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

stu 11

Želite li ovladati uporabom programa PowerPoint i naučiti izraditi "moćne" prezentacije? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u ponedjeljak,  11. 11. 2019., od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.