Travanj - mjesec besplatnih tečajeva u Srcu

18. 3. 2011.

Sveučilišni računski centar Sveučilišta u Zagrebu obilježiti će 29. travnja 2011. godine 40. obljetnicu svojeg osnivanja. Obilježavanje obljetnice Srca zamislili smo kao niz događanja za korisnike i prijatelje Srca.
Travanj - mjesec besplatnih tečajeva“ akcija je vezana uz proslavu 40 godina Srca, u kojoj će cijeli travanj svi osnovni informatički tečajevi Srca za sve skupine polaznika biti besplatni. U sklopu akcije možete pohađati jedan besplatan tečaj. Raspored i popis tečajeva nalaze se na web-stranicama Srca.
Prijava na tečajeve je jednostavna: pošaljite e-mail sa svojim osobnim podacima (ime i prezime, e-mail adresa i broj telefona) na adresu tecajevi [at] srce.hr. Prijave počinju u utorak, 22. ožujka 2011. u 8 sati.
Obilježavanje 40. obljetnice Srca odvija se pod visokim pokroviteljstvom predsjednika Republike Hrvatske prof. dr. sc. Ive Josipovića.

Medijski pokriva racunalo.com

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.