Travanj - mjesec besplatnih tečajeva u Srcu

18. 3. 2011.

Sveučilišni računski centar Sveučilišta u Zagrebu obilježiti će 29. travnja 2011. godine 40. obljetnicu svojeg osnivanja. Obilježavanje obljetnice Srca zamislili smo kao niz događanja za korisnike i prijatelje Srca.
Travanj - mjesec besplatnih tečajeva“ akcija je vezana uz proslavu 40 godina Srca, u kojoj će cijeli travanj svi osnovni informatički tečajevi Srca za sve skupine polaznika biti besplatni. U sklopu akcije možete pohađati jedan besplatan tečaj. Raspored i popis tečajeva nalaze se na web-stranicama Srca.
Prijava na tečajeve je jednostavna: pošaljite e-mail sa svojim osobnim podacima (ime i prezime, e-mail adresa i broj telefona) na adresu tecajevi [at] srce.hr. Prijave počinju u utorak, 22. ožujka 2011. u 8 sati.
Obilježavanje 40. obljetnice Srca odvija se pod visokim pokroviteljstvom predsjednika Republike Hrvatske prof. dr. sc. Ive Josipovića.

Medijski pokriva racunalo.com

Trenutno nema događanja.