Trideset osmo predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

18. 2. 2019.

Pozivamo vas na predavanje „Office 365 - kako nam je promijenio život u osam godina“ u petak 22. 2. 2019. u 14:00 sati u dvorani E2 u Sveučilišnom računskom centru, Marohnićeva 5.

Ciklus predavanja EDU IT Pro u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija.

Sve zainteresirane molimo da se na predavanje prijave na adresi: https://www.meetup.com/EDU-ITPro-UG-MSCommunity-hr.
Predavanje će se moći pratiti i putem webinara (web-streaming).
Više informacija možete pronaći na stranici MS distribucijskog centra.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

lis 18

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa Audacity, namijenjenog snimanju i obradi zvuka? Radionica će se održati 18. 10. 2019. u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackaton održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.