Trinaesta sjednica Vijeća CIX-a

1. 6. 2018.

Vijeće CIX-a (Croatian Internet eXchange) u Srcu je u utorak 29. svibnja 2018. održalo svoju trinaestu sjednicu.

Sjednici su prisustvovali predstavnici 10 članica CIX-a (Amis Telekom, CARNet, Iskon Internet, Metronet telekomunikacije, Optima Telekom, Sedmi odjel, Softnet, Styria, TELE2 i VIPnet).

Na sjednici je dan pregled članica CIX-a, raspravljalo se radu usluge u 2017. godini i anketi o zadovoljstvu korisnika te o planovima za novu infrastrukturu.

Više o usluzi Srca CIX saznajte na stranicama www.cix.hr.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 19

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 19. 9.  2019. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!

ruj 23

Od 23. do 27. rujna održavamo Tjedan Centra za e-učenje - niz radionica i tečajeva za nastavnike.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.