U Dabru je već smješteno više od 1.000 radova

20. 10. 2015.

Uspostavom institucijskih repozitorija visokih učilišta u Republici Hrvatskoj započela je pohrana i javna objava digitalnih inačica završnih i diplomskih radova. Rad pohranjen u institucijski repozitorij ustanove postaje i dijelom Nacionalnoga repozitorija završnih i diplomskih radova (ZIR). ZIR predstavlja središnje mjesto pristupa i pohrane digitalnih inačica završnih i diplomskih radova koji su obranjeni na visokim učilištima u Republici Hrvatskoj. Uspostavljen je u sklopu sustava Dabar (Digitalni akademski arhivi i repozitoriji) suradnjom Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu i Sveučilišnog računskog centra Srca. U ovome trenutku u repozitorij je već uneseno više od 1.000 završnih radova.

Trenutno nema događanja.