50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

U sklopu aktualnog Tjedna Centra za e-učenje održano Popodne@CEU

23. 9. 2014.

2. rujna 2014. u Srcu je u sklopu događanja Popodne@CEU  održano predavanje "Taksonomija kompetencije sveučilišnih nastavnika za e-učenje".

Predavanje je održala Snježana Babić, prof. s Veleučilišta u Rijeci.

U ovom predavanju bio je predstavljen teorijski okvir istraživanja relevantne literature iz područja činitelja nastavničkog prihvaćanja tehnologije i inovacija u području e-učenja te kompetencija za njegovu primjenu na visokoškolskim učilištima. Na podlozi rezultata istraživanja opisan je problem definiranja razine kompetencije, te su predstavljene definirane dimenzije u okviru kojih su navedene ključne komponente te odabrani činitelji kompetencije visokoškolskog nastavnika za e-učenje u hibridnom okruženju. Popodne@CEU održano je u sklopu Tjedna Centra za e-učenje u Srcu koji traje od od 22. 9. do 1. 10. 2014.

svi 25

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u utorak, 25. svibnja 2021., u 17 sati. Prijave su u tijeku.

lip 16

16. lipnja organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle.