50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

U sklopu aktualnog Tjedna Centra za e-učenje održano Popodne@CEU

23. 9. 2014.

2. rujna 2014. u Srcu je u sklopu događanja Popodne@CEU  održano predavanje "Taksonomija kompetencije sveučilišnih nastavnika za e-učenje".

Predavanje je održala Snježana Babić, prof. s Veleučilišta u Rijeci.

U ovom predavanju bio je predstavljen teorijski okvir istraživanja relevantne literature iz područja činitelja nastavničkog prihvaćanja tehnologije i inovacija u području e-učenja te kompetencija za njegovu primjenu na visokoškolskim učilištima. Na podlozi rezultata istraživanja opisan je problem definiranja razine kompetencije, te su predstavljene definirane dimenzije u okviru kojih su navedene ključne komponente te odabrani činitelji kompetencije visokoškolskog nastavnika za e-učenje u hibridnom okruženju. Popodne@CEU održano je u sklopu Tjedna Centra za e-učenje u Srcu koji traje od od 22. 9. do 1. 10. 2014.

Ožu 08

Ako žele nadograditi i upotpuniti svoje znanje i postati izvrstan korisnik programa Excel, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 8. 3. 2021. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

Ožu 10

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u srijedu, 10. 3. 2021. u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!

Ožu 22

Pohađanjem ovog tečaja steknite znanja i vještine uporabe jezika R za analizu i vizualizaciju podataka. Tečaj počinje u ponedjeljak, 22. 3. 2021. u 13:00 sati.