U Srcu održana radionica o AA tehnologijama za Sveučilište u Mostaru

29. 11. 2018.

U vremenu od 27. do 28. studenog u prostorijama Srca u Baštijanovoj 52a održana je radionica o AA tehnologijama za predstavnike Sveučilišta u Mostaru.

Petero predstavnika IT Centra Sveučilišta u Mostaru (SUMIT) sudjelovalo je u dvodnevnoj radionici o AA tehnologijama i infrastrukturama, sustavima elektroničkih identiteta, iskustvima Srca u izgradnji i održavanju AAI@EduHr te globalnim uslugama eduroam i eduGAIN koju su priredili i održali članovi AAI@EduHr tima Srca.

Predstavnici SUMIT-a ujedno su s vodstvom Srca raspravili mogućnost nastavka suradnje dviju ustanova.

velj 22

„Office 365 - kako nam je promijenio život u osam godina“

velj 25

Želite li naučiti pisati jednostavne skripte u PHP-u koje koriste MySQL bazu podataka, izraditi adresar ili jednostavan sustav za unos i objavu novosti? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 25. 2. 2019., u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!

Ožu 04

I ove godine obilježavamo Tjedan otvorenog obrazovanja od 4. - 8. ožujka 2019. godine, a posebno izdvajamo okrugli stol 7. ožujka na koji su pozvani svi zainteresirani.

Ožu 18

Pohađanjem ovog tečaja steknite znanja i vještine uporabe jezika R za analizu i vizualizaciju podataka. Tečaj počinje u ponedjeljak, 18.3.2019. u 9:00 sati.

Ožu 25

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 25. 3. 2019. su u tijeku.