U Srcu održana radionica o AA tehnologijama za Sveučilište u Mostaru

29. 11. 2018.

U vremenu od 27. do 28. studenog u prostorijama Srca u Baštijanovoj 52a održana je radionica o AA tehnologijama za predstavnike Sveučilišta u Mostaru.

Petero predstavnika IT Centra Sveučilišta u Mostaru (SUMIT) sudjelovalo je u dvodnevnoj radionici o AA tehnologijama i infrastrukturama, sustavima elektroničkih identiteta, iskustvima Srca u izgradnji i održavanju AAI@EduHr te globalnim uslugama eduroam i eduGAIN koju su priredili i održali članovi AAI@EduHr tima Srca.

Predstavnici SUMIT-a ujedno su s vodstvom Srca raspravili mogućnost nastavka suradnje dviju ustanova.

sij 24

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa s mogućnostima besplatnog programa Shotcut koji se koristi za obradu video sadržaja, prijavite se na radionicu koja će se održati 24. 1. 2019. u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!

velj 18

U prvom tečaju Linux akademije upoznajte se sa administracijom Linux poslužitelja. Tečaj počinje 18. 2. 2019. u 17 sati i traje pet dana. Prijave su u tijeku.