U Srcu održana radionica o AA tehnologijama za Sveučilište u Mostaru

29. 11. 2018.

U vremenu od 27. do 28. studenog u prostorijama Srca u Baštijanovoj 52a održana je radionica o AA tehnologijama za predstavnike Sveučilišta u Mostaru.

Petero predstavnika IT Centra Sveučilišta u Mostaru (SUMIT) sudjelovalo je u dvodnevnoj radionici o AA tehnologijama i infrastrukturama, sustavima elektroničkih identiteta, iskustvima Srca u izgradnji i održavanju AAI@EduHr te globalnim uslugama eduroam i eduGAIN koju su priredili i održali članovi AAI@EduHr tima Srca.

Predstavnici SUMIT-a ujedno su s vodstvom Srca raspravili mogućnost nastavka suradnje dviju ustanova.

kol 24

Ako se želite naučiti služiti programom PowerPoint pomoću kojeg možete izrađivati elektroničke prezentacije na svom računalu, prijavite se na vikend tečaj koji započinje u subotu, 24. 8. 2019. u  9:00 sati. Prijave su u tijeku!

ruj 23

Želite li naučiti služiti se programom Access i kreirati baze podataka? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 23. 9. 2019., u 17:30 sati. Prijave su u tijeku.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.