U Srcu održana radionica o AA tehnologijama za Sveučilište u Mostaru

29. 11. 2018.

U vremenu od 27. do 28. studenog u prostorijama Srca u Baštijanovoj 52a održana je radionica o AA tehnologijama za predstavnike Sveučilišta u Mostaru.

Petero predstavnika IT Centra Sveučilišta u Mostaru (SUMIT) sudjelovalo je u dvodnevnoj radionici o AA tehnologijama i infrastrukturama, sustavima elektroničkih identiteta, iskustvima Srca u izgradnji i održavanju AAI@EduHr te globalnim uslugama eduroam i eduGAIN koju su priredili i održali članovi AAI@EduHr tima Srca.

Predstavnici SUMIT-a ujedno su s vodstvom Srca raspravili mogućnost nastavka suradnje dviju ustanova.

Ožu 02

Steknite znanja i vještine potrebne za naprednu administraciju operacijskih sustava Windows i Linux, sigurnost operacijskih sustava te osnove računalnih mreža. Prijave za novi ciklus koji počinje 2. 3. 2020. su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.