U tijeku je akcija Srce za brucoše

29. 9. 2015.

Srce već više od sedam godina organizira akciju „Srce za brucoše“ kojom želimo studente prve godine studija upoznati s uslugama Srca koje će moći koristiti kao studenti Sveučilišta u Zagrebu. Tijekom akcije, djelatnici Srca obići će sastavnice Sveučilišta u Zagrebu i održati kratka predavanja, obično na uvodnom satu za brucoše, u okviru kojih će upoznati  nove studente s uslugama Srca, od kojih su neke neophodne za studiranje, dok druge znatno olakšavaju svakodnevni studentski život. Akciju „Srce za brucoše“ provodimo uz suradnju uprava fakulteta i akademija Sveučilišta u Zagrebu, a na početku ove akademske godine već smo održali  prvo predstavljanje Srca na Prehrambeno-biotehnološkom fakultetu i Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu. U tijeku je obilazak i ostalih sastavnica na kojima ćemo gotovo 12.000 studenata upoznati sa Srcem i uslugama Srca. Akcija traje cijeli mjesec, a najviše predavanja održava se u sljedećih nekoliko dana. Svjesni smo da se u gomili obavijesti, poruka i informacija, važne stvari lako zaborave pa smo stoga za sve studente napravili označivač stranica (bookmark) koji dijelimo na predavanjima, a veseo je i zabavan podsjetnik na kojemu mogu pronaći više informacija o Srcu. Na web-stranici Srca (www.srce.unizg.hr/studenti/), namijenjenoj prvenstveno studentima, nalaze se sve informacije o akciji „Srce za brucoše“, datumi predavanja kao i dodatne informacije o uslugama za studente o kojima govorimo na predavanju. Studiranje je zahtjevan dio života, ali i jedan od najljepših razdoblja učenja, stoga svim studentima Sveučilišta u Zagrebu, a posebno studentima prvih godina dodiplomskih studija želimo veselo i uspješno studiranje.

...

Trenutno nema događanja.