Uskoro započinju 3 nova projekta na kojima je Srce partner

10. 8. 2018.

Uspješno su ocijenjene sve 3 projektne prijave koje je Srce s partnerima prijavilo na natječaje za financiranje iz Europskog socijalnog fonda i Erasmus+ programa Europske unije za obrazovanje, osposobljavanje, mlade i sport.

Trogodišnji projekt „Internacionalizacija doktorskog studija Tekstilna znanost i tehnologija" započet će u rujnu ove godine, a financirat će se kroz Europski socijalni fond. Koordinator projekta je Tekstilno-tehnološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu. Kroz projekt će se povećati broj poslijediplomskih (doktorskih) studijskih programa i kolegija na engleskom jeziku koje je razvio i proveo TTF, ojačat će jezične kompetencije studenata i osoblja TTF-a te promovirati studiji na engleskom jeziku u zemljama s najvećim brojem potencijalnih studenata tekstila.

U sklopu Erasmus+ programa Srce će sudjelovati na projektima „ABC to VLE: beyond curriculum design“ i „E-learning Platform for Innovative Product Development – ELPID“ koji će započeti u jesen 2018., i trajati 2, odnosno 3 godine.

ABC to VLE: beyond curriculum design predvodi Koordinator University College London (Ujedinjeno Kraljevstvo), a projekt će podržati transnacionalni razvoj, prijenos i implementaciju inovativnog pristupa dizajnu učenja s naglaskom na korištenje digitalnih tehnologija.

Projekt ELPID koordinira Fakultet strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu, a kroz projekt će se razviti platforme e-učenja temeljenog na projektima i metodologiji za prilagodbu i implementaciju na druge tečajeve.

pro 09

Ako se želite naučiti služiti programom PowerPoint pomoću kojeg možete izrađivati elektroničke prezentacije na svom računalu, prijavite se na tečaj koji započinje u ponedjeljak, 9. 12. 2019. u 17:30 sati. Prijave su u tijeku!

pro 13

„Korištenje korisničkih podataka iz LDAP-a u ASP.NET MVC5 aplikaciji“

pro 13

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 13. 12.  2019. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!

pro 16

Želite li ovladati uporabom programa PowerPoint i naučiti izraditi "moćne" prezentacije? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u ponedjeljak,  16. 12. 2019., od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

velj 17

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 17. 2. 2020. u 9 sati. Prijave su u tijeku.