Uskoro započinju 3 nova projekta na kojima je Srce partner

10. 8. 2018.

Uspješno su ocijenjene sve 3 projektne prijave koje je Srce s partnerima prijavilo na natječaje za financiranje iz Europskog socijalnog fonda i Erasmus+ programa Europske unije za obrazovanje, osposobljavanje, mlade i sport.

Trogodišnji projekt „Internacionalizacija doktorskog studija Tekstilna znanost i tehnologija" započet će u rujnu ove godine, a financirat će se kroz Europski socijalni fond. Koordinator projekta je Tekstilno-tehnološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu. Kroz projekt će se povećati broj poslijediplomskih (doktorskih) studijskih programa i kolegija na engleskom jeziku koje je razvio i proveo TTF, ojačat će jezične kompetencije studenata i osoblja TTF-a te promovirati studiji na engleskom jeziku u zemljama s najvećim brojem potencijalnih studenata tekstila.

U sklopu Erasmus+ programa Srce će sudjelovati na projektima „ABC to VLE: beyond curriculum design“ i „E-learning Platform for Innovative Product Development – ELPID“ koji će započeti u jesen 2018., i trajati 2, odnosno 3 godine.

ABC to VLE: beyond curriculum design predvodi Koordinator University College London (Ujedinjeno Kraljevstvo), a projekt će podržati transnacionalni razvoj, prijenos i implementaciju inovativnog pristupa dizajnu učenja s naglaskom na korištenje digitalnih tehnologija.

Projekt ELPID koordinira Fakultet strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu, a kroz projekt će se razviti platforme e-učenja temeljenog na projektima i metodologiji za prilagodbu i implementaciju na druge tečajeve.

velj 22

„Office 365 - kako nam je promijenio život u osam godina“

velj 25

Želite li naučiti pisati jednostavne skripte u PHP-u koje koriste MySQL bazu podataka, izraditi adresar ili jednostavan sustav za unos i objavu novosti? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 25. 2. 2019., u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!

Ožu 04

I ove godine obilježavamo Tjedan otvorenog obrazovanja od 4. - 8. ožujka 2019. godine, a posebno izdvajamo okrugli stol 7. ožujka na koji su pozvani svi zainteresirani.

Ožu 18

Pohađanjem ovog tečaja steknite znanja i vještine uporabe jezika R za analizu i vizualizaciju podataka. Tečaj počinje u ponedjeljak, 18.3.2019. u 9:00 sati.

Ožu 25

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 25. 3. 2019. su u tijeku.