50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

Uskoro započinju 3 nova projekta na kojima je Srce partner

10. 8. 2018.

Uspješno su ocijenjene sve 3 projektne prijave koje je Srce s partnerima prijavilo na natječaje za financiranje iz Europskog socijalnog fonda i Erasmus+ programa Europske unije za obrazovanje, osposobljavanje, mlade i sport.

Trogodišnji projekt „Internacionalizacija doktorskog studija Tekstilna znanost i tehnologija" započet će u rujnu ove godine, a financirat će se kroz Europski socijalni fond. Koordinator projekta je Tekstilno-tehnološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu. Kroz projekt će se povećati broj poslijediplomskih (doktorskih) studijskih programa i kolegija na engleskom jeziku koje je razvio i proveo TTF, ojačat će jezične kompetencije studenata i osoblja TTF-a te promovirati studiji na engleskom jeziku u zemljama s najvećim brojem potencijalnih studenata tekstila.

U sklopu Erasmus+ programa Srce će sudjelovati na projektima „ABC to VLE: beyond curriculum design“ i „E-learning Platform for Innovative Product Development – ELPID“ koji će započeti u jesen 2018., i trajati 2, odnosno 3 godine.

ABC to VLE: beyond curriculum design predvodi Koordinator University College London (Ujedinjeno Kraljevstvo), a projekt će podržati transnacionalni razvoj, prijenos i implementaciju inovativnog pristupa dizajnu učenja s naglaskom na korištenje digitalnih tehnologija.

Projekt ELPID koordinira Fakultet strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu, a kroz projekt će se razviti platforme e-učenja temeljenog na projektima i metodologiji za prilagodbu i implementaciju na druge tečajeve.

Ožu 08

Ako žele nadograditi i upotpuniti svoje znanje i postati izvrstan korisnik programa Excel, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 8. 3. 2021. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

Ožu 10

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u srijedu, 10. 3. 2021. u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!

Ožu 22

Pohađanjem ovog tečaja steknite znanja i vještine uporabe jezika R za analizu i vizualizaciju podataka. Tečaj počinje u ponedjeljak, 22. 3. 2021. u 13:00 sati.