Uskoro započinju 3 nova projekta na kojima je Srce partner

10. 8. 2018.

Uspješno su ocijenjene sve 3 projektne prijave koje je Srce s partnerima prijavilo na natječaje za financiranje iz Europskog socijalnog fonda i Erasmus+ programa Europske unije za obrazovanje, osposobljavanje, mlade i sport.

Trogodišnji projekt „Internacionalizacija doktorskog studija Tekstilna znanost i tehnologija" započet će u rujnu ove godine, a financirat će se kroz Europski socijalni fond. Koordinator projekta je Tekstilno-tehnološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu. Kroz projekt će se povećati broj poslijediplomskih (doktorskih) studijskih programa i kolegija na engleskom jeziku koje je razvio i proveo TTF, ojačat će jezične kompetencije studenata i osoblja TTF-a te promovirati studiji na engleskom jeziku u zemljama s najvećim brojem potencijalnih studenata tekstila.

U sklopu Erasmus+ programa Srce će sudjelovati na projektima „ABC to VLE: beyond curriculum design“ i „E-learning Platform for Innovative Product Development – ELPID“ koji će započeti u jesen 2018., i trajati 2, odnosno 3 godine.

ABC to VLE: beyond curriculum design predvodi Koordinator University College London (Ujedinjeno Kraljevstvo), a projekt će podržati transnacionalni razvoj, prijenos i implementaciju inovativnog pristupa dizajnu učenja s naglaskom na korištenje digitalnih tehnologija.

Projekt ELPID koordinira Fakultet strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu, a kroz projekt će se razviti platforme e-učenja temeljenog na projektima i metodologiji za prilagodbu i implementaciju na druge tečajeve.

lis 22

Međunarodni Tjedna otvorenog pristupa (Open Access Week) ove godine obilježava se od 22. do 28. listopada.

lis 23

Saznajte novosti u novoj inačici Debiana 9. Online predavanje počinje 23. 10. 2018. u 14:00 sati i otvoreno je za sve zainteresirane.

lis 30

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa s mogućnostima besplatnog programa Shotcut koji se koristi za obradu video sadržaja, prijavite se na radionicu koja će se održati 30. 10. 2018. u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!

stu 12

Pohađanjem ovog tečaja steknite znanja i vještine uporabe jezika R za analizu i vizualizaciju podataka. Tečaj počinje u ponedjeljak, 12.11.2018. u 9:00 sati.

stu 24

Ako želite usvojiti dodatna znanja o izradi prezentacija u programu PowerPoint, prijavite se na vikend tečaj koji započinje u subotu, 24. 11. 2018., u  9:00 sati. Prijave su u tijeku!