Usluga DOMUS prestaje s radom

2. 1. 2017.

Srce je nakon višegodišnjeg pružanja usluge udomljavanja internetskih servisa, DOMUS, 2. siječnja 2017. godine ugasilo navedenu uslugu.

Danas na tržištu postoji niz odgovarajućih, tj. sličnih usluga, od kojih su neke i besplatne, te niz sličnih, komplementarnih usluga koje nudi Srce, primjerice VPS (Virtual Private Server) ili hosting za matične ustanove u okviru AAI@EduHr.

U okolnostima kada Srce ubrzano razvija mnoge postojeće, ali i nove usluge koje su specifične i uopće nisu dostupne u našem okruženju ili na tržištu, ovakva usluga DOMUS, slična drugim postojećim rješenjima, ali temeljena na vlastitom konceptu i programskoj platformi, dugoročno je prestala biti održiva.

Svim korisnicima zahvaljujemo na ukazanom povjerenju i korištenju usluge DOMUS.

lis 18

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa Audacity, namijenjenog snimanju i obradi zvuka? Radionica će se održati 18. 10. 2019. u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackaton održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.