Usluga eduroam dostupna je u 101 zemlji širom svijeta

14. 11. 2018.

Sedam novih zemalja, Benin, Etiopija, Madagaskar, Nigerija, Oman, Tanzanija i Togo, pridružilo se globalnoj usluzi eduroam povećavajući time broj zemalja u kojima je eduroam dostupan na 101 zemlju svijeta.

Usluga eduroam je sigurna, jednostavna i za krajnjeg korisnika potpuno besplatna usluga pristupa Internetu. Namijenjena je korisnicima iz sustava znanosti i obrazovanja.

Informacije o zemljama i mjestima na kojima je usluga eduroam dostupna potražite na stranici www.eduroam.org.

U Hrvatskoj je eduroam trenutno dostupan na 362 lokacije u 55 gradova i mjesta, a sve informacije o usluzi možete naći na stranici www.eduroam.hr.

Ako još niste započeli koristiti eduroam, upute za podešavanje svoga uređaja potražite na stranici https://installer.eduroam.hr/.

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackathon održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

lis 28

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 28. 10. 2019., u 9:00 sati.
Prijave su u tijeku.

stu 07

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u četvrtak, 7. 11. 2019. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

stu 11

Želite li ovladati uporabom programa PowerPoint i naučiti izraditi "moćne" prezentacije? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u ponedjeljak,  11. 11. 2019., od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.