Webinar "Informacijska pismenost: kompetencijski okvir za učenje u novim informacijskim prostorima"

13. 1. 2011.

Centar za e-učenje Sveučilišnog računskog centra, u suradnji s projektom "Organizacija, upravljanje i razmjena znanja u elektroničkom obrazovnom okruženju", Odsjek za informacijske znanosti Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu počinje ciklus webinara na temu "E-obrazovanju u akademskom okruženju".

Treći po redu webinar održat će se u utorak, 18. siječnja 2011. od 11 do 11 i 45 sati.

Webinar je svima otvoren za sudjelovanje, a možete se prijaviti pomoću svojega elektroničkoga identiteta u sustavu AAI@EduHr ili kao gost.

Sažetak i detalje o načinu prijave u webinar pronađite ovdje.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.