Webinar "Kolegij Europska dimenzija u obrazovanju“

13. 1. 2014.

Centar za e-učenje Sveučilišnog računskog centra, u suradnji s Filozofskim fakultetom u Rijeci organizira webinar "Kolegij Europska dimenzija u obrazovanju".

Webinar će se održati u ponedjeljak, 20. siječnja 2014. od 13 do 14 sati. Predavanje će održati prof. dr. sc. Jasminka Ledić s Filozofskog fakulteta u Rijeci.

Kolegij „Europska dimenzija u obrazovanju“ proglašen je najboljim e-kolegijem na Sveučilištu u Rijeci u akademskoj 2012/2013. godini. Nositelji kolegija pokazat će kako su razvijali kolegij, te prikazati izazove s kojima su se susretali prilikom rada u kolegiju s aspekata nastavnika i studenata.

Upute za prijavu na webinar te ostale detalje pronađite na stranicama Centra za e-učenje o webinarima.

Ožu 02

Steknite znanja i vještine potrebne za naprednu administraciju operacijskih sustava Windows i Linux, sigurnost operacijskih sustava te osnove računalnih mreža. Prijave za novi ciklus koji počinje 2. 3. 2020. su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.