50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

Webinar "Matematika u e-okruženju"

6. 6. 2011.

Centar za e-učenje Sveučilišnog računskog centra, u suradnji sa Sveučilištem u Rijeci organizira webinar "Matematika u e-okruženju" koji će se održat u ponedjeljak, 6. lipnja 2011. od 11 do 11 i 45 sati.

Webinar je svima otvoren za sudjelovanje, a možete se prijaviti pomoću svojega elektroničkoga identiteta u sustavu AAI@EduHr ili kao gost.

Sažetak i detalje o načinu prijave u webinar pronađite ovdje.

svi 10

Želite li naučiti služiti se programom Access i kreirati baze podataka? Prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 10. svibnja 2021., u 9 sati. Prijave su u tijeku.

svi 25

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u utorak, 25. svibnja 2021., u 17 sati. Prijave su u tijeku.