50.srce.hr - U srcu digitalne transformacije znanosti i visokog obrazovanja!

Webinar Srca „Novi nastavnički portal u ISVU-u“

18. 10. 2021.

Novi webinar Srca koji na temu „Novi nastavnički portal u ISVU-u“ organizira Centar potpore ISVU-a održat će se 27. listopada 2021. godine s početkom u 10 sati. Webinar je namijenjen korisnicima Nastavničkog portala u ISVU-u.

Webinar će se održati u online okruženju, pod vodstvom predavača putem sustava za webinare Srca. Tijekom webinara stručnjaci Srca će sudionicima prikazati novi dizajn modula te ujedno prezentirati namjenu svakog pojedinog prozora na primjeru stvarnih podataka. Novi Nastavnički portal pušten je u produkciju 2. kolovoza 2021., a dizajn je usklađen s pravilima web pristupačnosti.

Za prisustvovanje webinaru potrebno je poznavanje osnova rada u ISVU aplikacijama.

Predviđeno trajanje webinara je od 10 do 12 sati.
Ulazak u sobu za webinare bit će omogućen od 9:45 sati na dan održavanja webinara, a u sustav za webinare potrebno je prijaviti se sa svojim AAI@EduHr elektroničkim identitetom. Dodatne informacije i obrazac za prijavu nalaze se na web stranici događanja.

Za sve dodatne informacije slobodno nam se javite putem adrese isvu@srce.hr.

webinari srca

Pogledajte raspored ostalih webinara Srca.

pro 06

Ako se želite naučiti služiti programom Excel kako biste izradili i uredili svoje proračunske tablice, prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj započinje u ponedjeljak, 6. prosinca 2021., u 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

pro 09

Webinar "Računalni klaster Isabella - GPU, kontejneri i programske okoline" u organizaciji Srca održat će se 9. prosinca 2021., od 10 do 16 sati, putem sustava za webinare Srca.

pro 10

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa Audacity, namijenjenog snimanju i obradi zvuka? Prijavite se na radionicu koja se održava u online okruženju, uz vodstvo predavača. Radionica će se održati u petak, 10. prosinca 2021. u 9 sati. Prijave su u tijeku!

pro 14

Student ste i želite naučiti raditi s besplatnim alatima za grafički dizajn? Prijavite se na besplatan tečaj koji se održava u okviru obrazovne akcije namijenjene studentima, pod nazivom "50 tečajeva za studente za 50 godina Srca". Tečaj će se održati u online okruženju i uz vodstvo predavača, a započet će u utorak, 14. prosinca 2021. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

pro 15

Student ste i želite se upoznati s osnovama HTML-a – tehnologije za izradu web-stranica? Prijavite se na besplatan tečaj koji se održava u okviru obrazovne akcije namijenjene studentima, pod nazivom "50 tečajeva za studente za 50 godina Srca". Tečaj će se održati u online okruženju i uz vodstvo predavača, a započet će u srijedu, 15. prosinca 2021. u 9 sati. Prijave su u tijeku.