Webinar Srca „Upisi brucoša na visoko učilište u 2021./2022.“

24. 6. 2021.

Stručnjaci Srca uz brigu o nesmetanom i pouzdanom radu usluga, svojim korisnicima pružaju i kontinuiranu podršku u obliku edukacija i konzultacija. Stoga, Centar potpore ISVU-a održat će webinar 30. lipnja 2021. godine s početkom u 10 sati na temu „Upisi brucoša na visoko učilište u 2021./2022.“. Webinar je namijenjen ISVU koordinatorima i djelatnicima studentskih referada.

Webinar će se održati u online okruženju, pod vodstvom predavača (putem sustava za webinare). U prvom dijelu će Centar potpore ISVU-a održati prezentaciju na navedenu temu, a u drugom dijelu odgovarati na pitanja sudionika.

Predviđeno trajanje webinara je od 10 do 12 sati.
Prijave će biti omogućene od 9:45 sati na dan održavanja webinara, a potrebno je prijaviti se sa svojim AAI@EduHr elektroničkim identitetom.
Poveznica za pristup webinaru.

Za sve dodatne informacije slobodno nam se javite putem adrese isvu@srce.hr.

Slika zaslona ekrana: ISVU - upis studenata

svi 23

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Radionica će se održati u ponedjeljak, 23. svibnja 2022.  u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!

svi 25

Webinar "Google Rapid Response (GRR) - udaljena forenzika računala" održat će se 25. svibnja 2022. od 10 do 13 sati.

lip 06

U lipnju 2022. organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle.