Webinar "Strateško planiranje uvođenja e-učenja u visoko školstvo"

18. 3. 2011.

Centar za e-učenje Sveučilišnog računskog centra, u suradnji s Fakultetom organizacije i informatike organizira webinar "Strateško planiranje uvođenja e-učenja u visoko školstvo" koji će se održat u srijedu, 23. ožujka 2011. od 12 do 12 i 45 sati.

Webinar je svima otvoren za sudjelovanje, a možete se prijaviti pomoću svojega elektroničkoga identiteta u sustavu AAI@EduHr ili kao gost.

Sažetak i detalje o načinu prijave u webinar pronađite ovdje.

Ožu 02

Steknite znanja i vještine potrebne za naprednu administraciju operacijskih sustava Windows i Linux, sigurnost operacijskih sustava te osnove računalnih mreža. Prijave za novi ciklus koji počinje 2. 3. 2020. su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.