Webinari na temu ishoda učenja i metoda vrednovanja u e-učenja

14. 1. 2015.

U okviru međunarodnog projekta TALOE (Time to Assess Learning Outcomes in E-learning), Sveučilišni računski centar Srce pokrenuo je seriju on-line predavanja (webinara) naziva "Talks on E-assessment and Learning Outcomes" na temu ishoda učenja i metoda vrednovanja u e-učenju. Prvi webinar održat će se u srijedu, 21. siječnja 2015. godine s početkom u 11 sati. Naziv prvog webinara je „Content Analysis and Critical Thinking- An Assessment Study", a u uvodnom predavanju Antonella Poce sa Sveučilišta Rim Tri (University Roma Tre) predstavit će model koji su izradili kako bi povećali vještine kritičkog promišljanja svojih studenata i odredili načine kako ih vrednovati. logo TALOE Cilj projekta TALOE, u kojem Srce sudjeluje kao partner, razvoj je aplikacije koja će pomoći nastavnicima u odluci koje strategije i metode vrednovanja primijeniti u e-kolegijima, kao i podizanje razine svijesti i edukacija nastavnika o ishodima e-učenja i metodama vrednovanja studenata u e-kolegijima. Upravo putem on-line predavanja na ovu temu želimo pomoći nastavnicima u odluci koje metode vrednovanja i procese koristiti te ih upoznati s istraživanjima u ovom području i inovativnim primjerima vrednovanja u e-učenju te potaknuti na suradnju, razmjenu informacija i dijeljenje znanja na ovu temu. Više o prvom webinaru možete pročitati na stranicama Centra za e-učenje.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.