Webinari Srca u studenom

2. 11. 2021.

Osiguravanje kvalitetnog sustava podrške, obrazovanja i osposobljavanja krajnjih korisnika za uporabu informacijsko-komunikacijskih tehnologija te tehnologija i alata iz područja e-učenja jedna je od važnih djelatnosti Srca.

Webinari Srca zamišljeni su kao oblik edukacije i treninga u cilju podizanja razine digitalnih vještina krajnjih korisnika potrebnih za uporabu resursa, platformi i informacijskih sustava Srca u svakodnevnom radu.

U studenom smo pripremili webinar "JATS XML u Hrčku" koji će se održati 11. studenog u 10 sati i online radionicu "Korištenje računalnog klastera Isabella" koja će se održavati od 15. do 17. studenog od 10 do 16 sati.

Detaljnije informacije o pripremljenim edukacijama i treninzima slijede uskoro na stranici Webinari Srca. Webinari Srca održavaju se online, putem sustava za webinare Adobe Connect.

Vizual webinari Srca

ruj 26

Želite li naučiti služiti se programom Access i kreirati baze podataka? Prijavite se na tečaj koji će se održati u online okruženju, uz vodstvo predavača. Tečaj će započeti u ponedjeljak, 26. rujna 2022. u 9:00 sati. Prijave su u tijeku.

lis 05

Online radionica "Korištenje računalnog klastera Isabella" održat će se  5. listopada 2022., od  9 do 15 sati, a kao preduvjet za sudjelovanje polaznici moraju proći provjeru znanja u sklopu online tečaja "Linux za korisnike Isabelle".

lis 10

Od 10. do 14. listopada 2022. održavamo Tjedan Centra za e-učenje - niz radionica i tečajeva za nastavnike.