Webinari Srca u studenom

2. 11. 2022.

Osiguravanje kvalitetnog sustava podrške, obrazovanja i osposobljavanja krajnjih korisnika za uporabu informacijsko-komunikacijskih tehnologija te tehnologija i alata iz područja e-učenja jedna je od važnih djelatnosti Srca. Srce u okviru aktivnosti Webinara Srca svojim korisnicima omogućava edukacije i treninge u cilju podizanja razine digitalnih vještina krajnjih korisnika potrebnih za uporabu resursa, platformi i informacijskih sustava Srca u svakodnevnom radu.

U studenom smo pripremili webinare "Uporaba Safe Exam Browsera u aktivnosti Test" koji će se održati 16. studenog 2022. od 11 do 12 sati i "Provođenje ankete u ISVU-u" koji će se održati 30. studenog 2022. od 10 do 12 sati.

Detaljnije informacije o pripremljenim edukacijama i treninzima dostupne su na stranici Webinari Srca.

Webinari Srca održavaju se online, putem videokonferencijskog sustava za održavanje webinara Adobe Connect.

Webinari Srca

pro 07

Ove godine 7. prosinca obilježavamo Dan e-učenja.

pro 12

U anketi koju je Sektor za napredno računanje proveo među korisnicima, znanstveni softver Mathematica je jedan od najpopularnijih izbora pa zbog toga Wolfram Mathematica i Srce za sve zainteresirane organiziraju trodnevnu online radionicu o korištenju ovog znanstvenog softvera. Broj prisutnih na radionici je ograničen.