Završila 11. po redu akcija "Srce za brucoše"

11. 10. 2018.

Predavanjem na Akademiji dramske umjetnosti završila je 11. po redu akcija "Srce za brucoše".

Sveučilišni računski centar svake godine održava akciju "Srce za brucoše" kojoj je cilj upoznati studente Sveučilišta u zagrebu  s uslugama Srca koje im mogu pomoći u studiranju. Akcija je prvenstveno namijenjena studentima koji tek započinju studiranje.

U okviru akcije pokrivene su sve sastavnice Sveučilišta u Zagrebu i održano više od 47 prezentacija za više od 8800 novih studenata.

...

pro 12

U anketi koju je Sektor za napredno računanje proveo među korisnicima, znanstveni softver Mathematica je jedan od najpopularnijih izbora pa zbog toga Wolfram Mathematica i Srce za sve zainteresirane organiziraju trodnevnu online radionicu o korištenju ovog znanstvenog softvera. Broj prisutnih na radionici je ograničen.