Završila 11. po redu akcija "Srce za brucoše"

11. 10. 2018.

Predavanjem na Akademiji dramske umjetnosti završila je 11. po redu akcija "Srce za brucoše".

Sveučilišni računski centar svake godine održava akciju "Srce za brucoše" kojoj je cilj upoznati studente Sveučilišta u zagrebu  s uslugama Srca koje im mogu pomoći u studiranju. Akcija je prvenstveno namijenjena studentima koji tek započinju studiranje.

U okviru akcije pokrivene su sve sastavnice Sveučilišta u Zagrebu i održano više od 47 prezentacija za više od 8800 novih studenata.

...

kol 24

Ako se želite naučiti služiti programom PowerPoint pomoću kojeg možete izrađivati elektroničke prezentacije na svom računalu, prijavite se na vikend tečaj koji započinje u subotu, 24. 8. 2019. u  9:00 sati. Prijave su u tijeku!

ruj 23

Želite li naučiti služiti se programom Access i kreirati baze podataka? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 23. 9. 2019., u 17:30 sati. Prijave su u tijeku.

ruj 24

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 24. 9. 2019. su u tijeku.

lis 14

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 14. 10. 2019. u 9 sati. Prijave su u tijeku.