Završila 11. po redu akcija "Srce za brucoše"

11. 10. 2018.

Predavanjem na Akademiji dramske umjetnosti završila je 11. po redu akcija "Srce za brucoše".

Sveučilišni računski centar svake godine održava akciju "Srce za brucoše" kojoj je cilj upoznati studente Sveučilišta u zagrebu  s uslugama Srca koje im mogu pomoći u studiranju. Akcija je prvenstveno namijenjena studentima koji tek započinju studiranje.

U okviru akcije pokrivene su sve sastavnice Sveučilišta u Zagrebu i održano više od 47 prezentacija za više od 8800 novih studenata.

...

velj 22

„Office 365 - kako nam je promijenio život u osam godina“

velj 25

Želite li naučiti pisati jednostavne skripte u PHP-u koje koriste MySQL bazu podataka, izraditi adresar ili jednostavan sustav za unos i objavu novosti? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 25. 2. 2019., u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!

Ožu 04

I ove godine obilježavamo Tjedan otvorenog obrazovanja od 4. - 8. ožujka 2019. godine, a posebno izdvajamo okrugli stol 7. ožujka na koji su pozvani svi zainteresirani.

Ožu 18

Pohađanjem ovog tečaja steknite znanja i vještine uporabe jezika R za analizu i vizualizaciju podataka. Tečaj počinje u ponedjeljak, 18.3.2019. u 9:00 sati.

Ožu 25

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 25. 3. 2019. su u tijeku.