Završila 11. po redu akcija "Srce za brucoše"

11. 10. 2018.

Predavanjem na Akademiji dramske umjetnosti završila je 11. po redu akcija "Srce za brucoše".

Sveučilišni računski centar svake godine održava akciju "Srce za brucoše" kojoj je cilj upoznati studente Sveučilišta u zagrebu  s uslugama Srca koje im mogu pomoći u studiranju. Akcija je prvenstveno namijenjena studentima koji tek započinju studiranje.

U okviru akcije pokrivene su sve sastavnice Sveučilišta u Zagrebu i održano više od 47 prezentacija za više od 8800 novih studenata.

...

lis 23

Natjecanje Copernicus Hackathon održat će se u Srcu 23. i 24. listopada 2019. godine u okviru Copernicus programa u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

lis 28

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 28. 10. 2019., u 9:00 sati.
Prijave su u tijeku.

stu 07

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u četvrtak, 7. 11. 2019. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

stu 11

Želite li ovladati uporabom programa PowerPoint i naučiti izraditi "moćne" prezentacije? Prijavite se na besplatnu radionicu koja se održava u ponedjeljak,  11. 11. 2019., od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.