Završila 11. po redu akcija "Srce za brucoše"

11. 10. 2018.

Predavanjem na Akademiji dramske umjetnosti završila je 11. po redu akcija "Srce za brucoše".

Sveučilišni računski centar svake godine održava akciju "Srce za brucoše" kojoj je cilj upoznati studente Sveučilišta u zagrebu  s uslugama Srca koje im mogu pomoći u studiranju. Akcija je prvenstveno namijenjena studentima koji tek započinju studiranje.

U okviru akcije pokrivene su sve sastavnice Sveučilišta u Zagrebu i održano više od 47 prezentacija za više od 8800 novih studenata.

...

velj 10

Upoznajte tajne programiranja u R-u, jeziku za analizu i vizualizaciju podataka. Prijave traju do 5.2.2020.

velj 17

Steknite znanja potrebna za administaciju operacijskog sustava Linux. Tečaj počinje 17. 2. 2020. u 9 sati. Prijave su u tijeku.

svi 11

Ovladajte naprednom administracijom Linux poslužitelja. Tečaj Linux akademije počinje 11. 5. 2020. u 17 sati. Prijave su u tijeku.